Кошик
58 відгуків
Салон -магазин вiкон та дверей у Днiпрi
Контакти
Салон -магазин вiкон та дверей у ДнiпрiВiталiй
вул.Старокозацька буд.14 ( ул.Комсомольская 14 ), Дніпро, Україна
+380 (67) 633-26-69
Виталий Николаевич
+380 (50) 580-77-13
Виталий
+380 (93) 561-02-44
Вера Ивановна
+380676332669+380676332669+380676332669
Мапа

Установка міжкімнатних дверей: докладна інструкція

Установка міжкімнатних дверей: докладна інструкція

Як театр з вішалки, так будинок починається з дверей. Тому важливо не тільки подбати про міцною вхідний конструкції, але і встановити якісні та стильні міжкімнатні двері.

Чому важливі саме ці два параметри? Якісна конструкція – гарантія довговічності виробу. Адже двері встановлюються один раз на кілька років, а деякі моделі здатні служити більше десяти років. Показником якості виступає не тільки саме полотно, але і петлі, фурнітура, яку не потрібно часто міняти. Стиль – візуальна привабливість, творець загальної концепції і затишку в приміщенні.

Серед покупців думки різняться. Деякі вважають, що зовнішня привабливість на першому місці і важливо підібрати конструкцію, яка буде органічно вписуватися в інтер'єр. Але не варто забувати, що за красивим фасадом деякі виробники приховують неякісну роботу і огріхи. Тому, ми рекомендуємо вибирати міжкімнатні двері за цільовим призначенням, враховуючи плюси і мінуси кожного типу конструкції. Кожен виріб, яке ми виготовляємо, відповідає заявленим характеристикам зносостійкості і міцності. А вибрати міжкімнатні двері та дізнатися ціну в Дніпрі можна у нашому каталозі, де представлені популярні і затребувані моделі.

Популярні види міжкімнатних дверей та їх особливості

Підбір міжкімнатних дверей – комплексний процес, який включає в себе не тільки візуальний відбір вподобаної моделі, але і продумування місця розташування, особливостей монтажу та подальшої експлуатації конструкції. І, на диво, найпростіше з цього – монтаж. Механічна робота, яка хоч і має декілька нюансів, але підвладна рук навіть непрофесійного майстра. Складності виникають разом з формуванням ідеї, вибором типу міжкімнатних дверей, її дизайну.

Установка міжкімнатних дверей

Серед усього модельного ряду, ми б хотіли виділити три популярних матеріалу:

  • МДФ;

  • ДВП;

  • натуральна деревина.

Кожна конструкція має свої переваги та недоліки, а також особливості установки.

  1. МДФ-двері виготовляються з деревини, а після обшивають листами ДВП. Це бюджетний варіант, який відрізняє невелика вага конструкції, простота монтажу, а також непереносимість вологи.

  2. ДВП – золота середина. Вони стійкі до вологи, гарантують звукоізоляцію.

  3. Двері з натуральної деревини – міцні, важкі, довговічні. Їх часто використовують в нестандартних будівлях, індивідуальних дизайнерських проектах.

Також вас можуть зацікавити міжкімнатні двері зі склом. Читайте в нашому блозі - Дизайнерські рішення 2019: скляні двері.

Особливості дверних коробок

Навіть найякісніша двері не зможе справлятися зі своїми функціями в повному обсязі, якщо буде встановлено неправильне дверну коробку. Це важливий аспект, який не можна ігнорувати при монтажі міжкімнатних дверей.

Встановлюючи короб з ДВП варто врахувати, що він не зможе витримати важкі і масивні двері. Матеріал ДВП сам по собі досить крихкий, а в сукупності з вагою конструкції недовговічний.

Вироби з деревини міцніше і стійкіше. Проте вимагають незапланованих витрат для остаточних оздоблювальних робіт.

Ламіноване дерево – самий оптимальний матеріал для дверного короба. Однак, першу роль тут відіграватиме якість самої ламінації. Якщо використовувався невеликий шар, то конструкція може в короткі терміни втратити привабливий зовнішній вигляд.

У більшості випадків дверний проріз потребує якісного доопрацювання – добірних планках, наличниках. Їх краще купувати після остаточного монтажу дверей, коли ясно напевно, що вони знадобляться.

Крок за кроком: встановлюємо міжкімнатні двері

Крок 1: збираємо інструменти.

Для монтажу міжкімнатних конструкції знадобляться:

  • пила;

  • дриль і до неї свердла по дереву;

  • бури по бетону;

  • шуруповерт;

  • лінійка або рулетка;

  • рівень;

  • дюбелі і шурупи;

  • монтажна піна.

Це базовий набір інструментів, який може розширюватися в залежності від побудови будівлі та індивідуальних особливостей рами, дверей, стін.

Крок 2: будуємо візуальну схему кріплення двері в коробі.

Краще почати з малюнка, який стане основою майбутніх робіт. Оцінивши візуально схему, ви зможете вберегти себе від помилок.

Візуальна схема кріплення дверей в коробі

На малюнку зображений приблизний план монтажних робіт, де 1 - дверна коробка, 2 - сама конструкція міжкімнатних дверей, 3 - кріплення на шурупах, 4 - монтажна піна, якою задуваються проміжки.

Крок 3: збираємо дверну коробку.

Тільки що куплена коробка повинна мати петлі, надійно прикріплені до виробу. Також, обов'язкові готові вирізи під дверну ручку і замочок. Починається збірка з того, що всі частини з'єднуються між собою і підганяються виходячи з розмірів отвору. Зазвичай, виробники залишають кілька «запасних» сантиметрів для простоти монтажу. Спростити завдань допоможе попередня збірка на підлозі, в такому положенні, як міжкімнатні двері буде встановлюватись вертикально. Зверніть увагу на петлі, які в обов'язковому порядку повинні стирчати вгору, оскільки сама двері буде навішуватись зверху на них. Важлива сторона відкривання конструкції. Вона може бути всередину кімнати і назовні. Це визначається індивідуально, залежно від планування, зручності клієнта.

Збір дверної коробки

Наступний момент – приєднання бічних планок. Вони повинні лягти по одній лінії. Щоб коробка не тріснула, важливо проробляти отвори трохи меншого діаметру, ніж майбутні шурупи. Місця для них вибираються ближче до центру, подалі від кутів. У більшості випадків достатньо буде чотирьох саморізів. Маленький секрет – підкладіть м'яку тканину під горизонтально лежить двері. Таким чином, ви зможете уникнути пошкодження поверхні і знизити навантаження на конструкцію.

Монтаж міжкімнатних дверей

Пам'ятаєте, ми говорили про заводському запасі? Все, що залишається зайве, необхідно буде зрізати. Але не впритул, важливо залишати 1-2 сантиметри зазору. Це місце буде закриватися монтажною піною. Пам'ятайте про приказці – «сім разів відміряй, один – відріж». Це правило працює і з міжкімнатними дверима. Рулетка або лінійка – ваш кращий друг. Перевіряйте кожен свій замір, адже деякі процеси незворотні. Для обрізки підійде ручна пила.

Обрізка ручною пилою

Крок 4: монтаж дверного короба в отвір.

Дверна коробка монтується в отвір, кілька разів перевіряється рівнем і вирівнюється при необхідності. Перевірити рівність допоможе сама двері, яка буде функціонувати без застосування сили. Коробка закріплюється за допомогою саморізів. Приблизно по 7-8 з кожної сторони. Фронт робіт виглядає приблизно так: зробили отвір – перевірили конструкцію рівнем. І так щоразу. Часто від вібрації короб зміщується. Пам'ятайте, що не слід занадто розсвердлювати стіну, інакше нас просто не будуть у ній триматися. Використовуйте металеві свердла, бури, щоб просвердлити бетонну або цегляну стіну.

Використовуйте металеві свердла, щоб просвердлити бетонну або цегляну стіну

У пророблені отвори вкручуються дюбелі. В кінці робіт обов'язково ще раз перевірити конструкцію за допомогою рівня.

Крок 5: вішаємо двері.

Після монтажу кілька разів слід відкрити і закрити двері, щоб переконатися, що нічого не заважає експлуатації. Якщо робота не вимагає коригувань, встановлюється ручка і дверний замок.

Крок 6: використання монтажної піни.

Важливо заповнити проміжки між дверним коробом і стіною. Не забувайте, що після нанесення, піна збільшується в об'ємі приблизно в три рази. Якщо її кількості буде з надлишком, то ви ризикуєте погнути саморізи, сам короб, після чого конструкція може не закриватися. Кожен вертикальний шов заповнюється знизу-вгору. Далі, слід дати піні близько 24 годин для повного висихання.

Використання монтажної піни

Крок 7: оздоблювальні роботи.

Провести оздоблювальні роботи можна трьома способами – наличниками, з використанням додаткової планки, шляхом штукатурки укосів. Вибір стратегії індивідуальний, він залежить від типу встановлюється дверей, а також дизайну інтер'єру.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner