Кошик
58 відгуків
Салон -магазин вiкон та дверей у Днiпрi
Контакти
Салон -магазин вiкон та дверей у ДнiпрiВiталiй
вул.Старокозацька буд.14 ( ул.Комсомольская 14 ), Дніпро, Україна
+380 (67) 633-26-69
Виталий Николаевич
+380 (50) 580-77-13
Виталий
+380 (93) 561-02-44
Вера Ивановна
+380676332669+380676332669+380676332669
Мапа

Чим покрити дерев'яну двері

Чим покрити дерев'яну двері

Стару дерев'яну двері перетворити в нову допоможе фарбування. Після цього конструкція буде походити на нову, а Ви заощадите кошти. Такі процедури легко зробити своїми руками, достатньо розібратися в декількох тонкощах, провести підготовку та використовувати правильні матеріали.

Підготовчий етап

Нові міжкімнатні двері практично не вимагають попередньої підготовки. Однак старі конструкції доведеться привести до належного зовнішнього вигляду.Двері міжкімнатні

Коротка інструкція:

  1. Перший етап полягає в розбиранні двері. Без повного демонтажу не обійтися. Для цього потрібно зняти конструкція з петель, скрутити всю фурнітуру – ручки, замки, самі петлі. Якщо двері мають декоративні елементи, а також скляні блоки, то і від них треба позбутися. Знімаємо штапики, виймаємо скло. Найголовніше залишити в цілісності дверне полотно – основу будь-якої конструкції.

  2. Наступний крок – очищення поверхні. Для цього використовується наждачний папір різних фракцій. З її допомогою можна швидко позбавити поверхню від попередніх шарів фарби. Для того щоб полегшити працю, ми радимо сходити на будівельний ринок. Там у продажу є кола з липучкою, на які кріпиться наждачка. Їх встановлюють на дриль або болгарку – який з інструментів обов'язково знайдеться вдома. Завдяки високим обертам, фарба вийде буквально за пару хвилин. Обробка відбувається поетапно. Починаючи з грубозернистого паперу і поступово переходячи на дрібнозернисту.

  3. Що робити з тріщинами і вибоїнами? Зашпаклювати їх. Коли розчин висохне, ще раз пройдіться наждачним папером по всьому дверному полотну.

Тільки після того, як будуть виконані підготовчі роботи, можна приступати до другого етапу – фарбування дверей з натурального дерева, де існує особлива технологія.

Як і чим фарбувати

Для початку слід визначитися, яку фарбу Ви будете використовувати у своїй роботі. Вибираємо з:

  • Масляної фарби

  • Акрилу

  • Морилок

  • Лаку

  • Алкідних фарб

Підійде будь-який варіант, однак, кожен з них має свої особливості. Розглянемо докладніше кожен тип покриття.

Масляні фарби, як показує практика, найбільш поширені. Забарвлену ними поверхню можна мити. Наноситься така фарба в один, максимум два шару, що зекономить час та кошти.

Акрилові матеріали практично не мають неприємного запаху, тому з ними комфортно працювати. Така фарба відноситься до негорючих складам. Ще одна її перевага – висока швидкість висихання (близько доби). Але якщо приміщення має підвищену вологість, то слід накинути кілька годин. Структура акрилу не дозволяє поверхні тріскатися.

Отдельно хотелось бы рассказать о морилках. Это не обычная краска. Такое специальное покрытие используется для того, чтобы подчеркнуть уникальность и красоту натуральной древесной породы. Вторая ее функция – изменение цвета и придание однородности полотну. Морилки выпускаются на водной, масляной основе и в виде порошка, который необходимо разбавлять спиртом. В продаже встречаются защитные морилки. Это специальные растворы, которые делают породу стойкой к влаге. Сколько слоев наносить – зависит от фирмы-производителя. По стандарту, данная информация указана на таре.

Стоит заметить, что лак не слишком защищает изделие от внешних воздействий. Он служит больше декоративным элементом, который подчеркивает предыдущие слои краски, придает блеск.

Алкидные краски имеют резкий запах - главный недостаток. Однако со своим делом такой раствор справляется хорошо – покрытые изделия долгое время не истираются.

Инвентарь

Продумав план действий, потребуется приобрести необходимый инструмент. Вам понадобятся:

  • Шпатель

  • Наждачная бумага

  • Губка

  • Шпаклевка

  • Грунтовка

  • Валик

  • Кисти

  • Защитные средства для лица и рук

Також знадобляться листи газет або журналів, якими настеляється підлога, малярний скотч і ганчірка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner